KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10952213
nr 1095 2213
Etsning
Amintore Fanfani, Komposition, Sign -72, Numrerad, motivet: 20x13
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 mars 2017
kl 19:18:16
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr